More

  Galaxy Note 4 Antutu’da Gözüktü!

  Samsung?un yeni amiral gemisi olacak olan Galaxy Note 4?ün iki versiyonu da Antutu Benchmark testinde kendini gösterdi. Cihazın detaylarını inceliyoruz.

  Samsung‘un yeni amiral gemisi olması beklenen Galaxy Note 4, ilk defa kendini gösterdi. Antutu Benchmark testinde ortaya çıkan phablet sınıfı akıllı telefonun daha önceki sürümlerde olduğu gibi iki farklı pazarı hedefleyen iki farklı sürümü bulunacak.

  Antutu sonuçlarına göre akıllı telefonun ülkemizde de satışa sunulması beklenen LTE sürümü Qualcomm‘un Snapdragon 805 işlemcisini kullanacak. 2.5 GHz saat hızında çalışacak olan bu işlemci, Galaxy Note 3′de olduğu gibi 3 GB RAM ile destekleyecek. Samsung gibi Güney Koreli bir şirket olan LG‘nin geçtiğimiz günlerde tanıtılan amiral gemisi G3 ile başlayan Quad HD ekran akımına Samsung‘da Galaxy Note 4 ile birlikte katılacak.

  antutu1403300710

  Kod adı N-910S ve N-910C

  Akıllı telefonun N-910S sürümü Snapdragon işlemcili modeli anlatırken, N-910C sürümü Exynos 5433 işlemcili LTE desteği mevcut olmayan sürümünü tanımlayacak. Antutu‘ya göre Android 4.4.3 ile çalışan iki akıllı telefonun da 16 MP kamerası bulunacak.

  Kaynak:SDN

  Son Yazılar

  spot_img

  İlgili Yazılar

  Bir Cevap Yazın

  This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.