More

  Galaxy Gear’ın Detayları Belli Oluyor

  Samsung’un 4 Eylül’de tanıtacağı akıllı saati Galaxy Gear ile ilgili yeni detaylar gelmeye devam ediyor. Androidli saat hakkında bilgiler haberimizde.

  Samsung’un 4 Eylül’de Berlin’de düzenleyeceği etkinlikte, Galaxy Note 3 ile beraber tanıtacağı akıllı saati Galaxy Gear hakkında yeni bilgiler gelmeye devam ediyor.

  @evleaks’in sızdırdığı Galaxy Gear ayar uygulamasıyla beraber, cihazla ilgili de pek çok detay belli olmaya başladı.

  Bluetooth 4.0 ve NFC bağlantılarını destekleyen Galaxy Gear, yine bu teknolojileri destekleyen akıllı telefonlarla kolayca ayarlanabilecek. Ayrıca saatinizi nereye koyduğunuzu hatırlamıyorsanız, GPS üzerinden Find my Watch ile akıllı telefonunuzdan nerede olduğunu görebiliyorsunuz.

  galaxy-gear1377945864

  Android Jelly Bean işletim sistemi, 1.5 GHz hızında çalışan çift çekirdekli işlemci, 1 GB RAM, 2.5 inç büyüklüğünde 320 x 320 piksel çözünürlüğünde AMOLED ekran, 8 GB depolama, 4 Megapiksel kamera, 720p video kaydı, dahili hoparlör gibi özelliklerle donatılan Galaxy Gear, kullanıcılarına pek de uzun bir pil ömrü sunmayacak. Yoğun kullanımda yaklaşık 10 saat pil ömrü sunması beklenen cihazın, bekleme süresi ise merak konusu.

  Önümüzdeki döneme damga vuracak olan giyilebilir akıllı cihazlar, bakalım nasıl bir ilgi ile karşı karşıya kalacak?

  :: Galaxy Gear, 10 saatlik pil ömrüyle başarılı olabilir mi?

  Kaynak:SDN

  Son Yazılar

  spot_img

  İlgili Yazılar

  Bir Cevap Yazın

  This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.