More

  Farklı Bir BlackBerry?le Tanışmaya Hazır Olun (Video+Galeri)

  Knight ve BlackBerry Proceeding olarak anılan BlackBerry R47 kendini gösterdi .
  RIM?in yeni BlackBerry 7 telefonlarından ilki olan BlackBerry Bold 9900 bugün itibariyle Türkiye?de satışa çıkıyor. Dikkatler genellikle bu cihaz üzerindeyken gelecekte karşılaşılması muhtemel BlackBerry cihazlarıyla ilgili ayrıntılar da internete sızıyor. BerryCN sitesi BlackBerry üzerinde ?PROCEEDING? yazısı barındıran bir cihazla ilgili ayrıntıları aktarıyor.

  Bu cihaz aslında çeşitli ad ve tanımlamalarla karşımıza çıktı. 9980, BlackBerry Knight, R47 ve Porsche Proceeding gibi adlarla anılan bu telefonun BlackBerry 7 işletim sistemiyle çalıştığı, Wi-Fi, 3G ve NFC gibi bağlantı desteklerine sahip olduğu belirtiliyor. Alıştığımız BlackBerry akıllı telefonlarına göre daha keskin hatlara ve ağır gösteren bir tasarıma sahip olan bu cihazın QWERTY klavyesi de bir o kadar sıradışı.

  Aşağıda BlackBerry R47 prototipine ait Çince olarak hazırlanmış inceleme videosunu ve birkaç fotoğrafını bulabilirsiniz.

  Video: BlackBerry R47

  Kaynak;teknoblog

  İlgili ? BerryCN
  İlgili ? MaxPDA

  Son Yazılar

  spot_img

  İlgili Yazılar

  Bir Cevap Yazın

  Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.