More

  Facebook Uluslar Arası Arkadaş Temizlik Günü

  Herkes facebook?daki onlarca belki de yüzlerce arkadaşının gerçek dost olmadığını iyi bilir.

  ABC gece sunucusu Jimmy Kimmel ?Zor olduğunu biliyorum ama bu insanları silmeye başlamanız gerektiğini? söylüyor.

  17 kasım 2. NUD (National Unfriend Day) yılı ilan ediyor.

  Kimmel facebook kullanıcıların gerçek arkadaşları olmayan herkesi silmeye teşvik etmek için  bu yıl da ikincisi düzenlenen uluslarası arkadaş silme gününe cesaretlendirmek için sponsor oldu,

  Gecen hafta Jimmy Kimmel canlı yayında bir izleyiciye söyle söyledi “ben hiç kimsenin yüzlerce veya binlerce arkadaşı olduğunu kabullenmiyorum, eğer hayatınızda 10 tane arkadasınız varsa en iyisini yapıyorsunuz

  Kimmel komedyen olabilir, ama bu noktada hakli, çoğumuz hatalıyız, çünkü çoğu facebook arkadaşlarımızla hiç konuşmuşluğumuz bile olmamıştır.

  Belkide gönderdigimiz iletilere arada bi yorum yapan veya sürekli yeni haberlerle duvarımızı besleyen arkadaşlarımız vardır ama bu kişilerle nasıl iletişim kuracağımızı dahi bilmiyoruz bile.

  Bu yabancılarla ilgili olarak Kimmel?in bize tavsiyesi bu kişileri listeden çıkarmak.

  Eger gerçekten arkadaşınız olmayan birini silmekte karar veremiyorsanız Kimmel?in videosunu izleyerek onun puanlama sistemi doğrultusunda bu işlemi kolaylaştıra bilirisiniz.

  Peki siz arkadaş listenizi hangi aralıklarda gözden geçiriyorsunuz?

  Son Yazılar

  spot_img

  İlgili Yazılar

  1 Comment

  Bir Cevap Yazın

  Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.