More

  Facebook Profilinizi Kişiselleştirin.[Zaman Tüneli]

  Facebook kullanıcıları uzun zamandan beri profil dizaynlarını kişiselleştirebilme özelliğini bekliyordu. Daha önce benzer birçok sosyal ağda yer alan bu özellik, sonunda Facebook Zaman Tüneli?yle beraber üyelerinin beğenisine sunuldu.

  Her ne kadar Facebook Zaman Tüneli şimdilik sadece geliştiriciler tarafından kullanılıyor olsada, ?Kapak Resmi? özelliği şimdiden zaman tünelinin en gözde özelliklerinden biri olmaya aday gibi gözüküyor. Çünkü Facebook?un bu yeni özelliği hem üyelerine hem de şirketlere kendi yaratıcı kapak resimlerini yaratarak profillerini kişiselleştirme olanağı sunuyor.

  Şirketlerin sosyal medya stratejileri açısından Facebook sayfalarının önemi göz önünde bulundurulduğunda, şirketlerin kendi sayfalarında kişiselleştirebilecekleri 840*310 piksel ebatlarında bir resim alanı şirketler için büyük avantaj olarak kabul edilebilir.

  Bunun yanısıra bireysel kullanıcılar için de kişiye özel bir Facebook kapak resminin birçok avantajı olabilir. Örneğin günümüzde şirketlerin eleman alırken artık Facebook üzerinden adayları araştırdığı düşünülürse, özellikle yaratıcılık gerektiren mesleklerde kendi oluşturduğunuz kapak resmi (portfolyonuzdan oluşan bir kapak resmi gibi) ve dolayısıyla Facebook profilinizin dizaynı sizi birçok adayın önüne geçirebilir.

  Ancak aklınıza yaratıcı bir fikir gelmiyorsa da üzülmenize gerek yok! Facebook kapak resminiz için birbirinden renkli ve esprili konseptler bulabileceğiniz MyFbCovers ve Coverphotoz gibi web sitelerinden de kendinize uygun bir resim seçebilirsiniz.

  Kaynak:sosyalmedya.co

  Son Yazılar

  spot_img

  İlgili Yazılar

  Bir Cevap Yazın

  Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.