More

  Facebook Materyal Tasarımı Test Ediyor.

  Popüler sosyal medya platformu Facebook’un, Android Lollipop’a uyum sağlayabilmek için materyal tasarımın testlerini yaptığı ortaya çıktı. Karşınızda Materyal dizayn Facebook !

  basliksiz-1-1423870873

  Materyal tasarım anlayışı ile geliştirilen Android Lollipop görsel açıdan kullanıcılarına bir ziyafet sunuyordu. Uygulama geliştiricileri Android Lollipop güncellemesini almış kullanıcılara materyal tasarımı sunmak için kolları sıvamış ancak Google Play Store‘daki uygulamaların büyük bir bölümü bu tasarım anlayışı için henüz güncellenmemişti.

  Popüler sosyal medya platformu Facebook da bu güncellenmeyen uygulamalar arasında yer alıyordu. Son gelen bilgilere göre Facebook, eski Android tasarımını bir yana bırakıp uygulamasını baştan aşağı materyal tasarım ile geliştiriyor. Test sürüm numarası 28.0.0.0.16 olan Facebook sürümü yeni materyal görünümü ile eşsiz bir görsel deneyim sunacak gibi görünüyor.

  basliksiz-2

  Eğer Facebook’un test aşamasındaki materyal tasarım ile yeniden tasarlanmış yeni sürümünü kullanmak istiyorsanız buradan APK. dosyasını indirip Android cihazlarınızda kullanabilirsiniz. Bu sürümün Beta olduğunu ve APK dosyasının modifiye edilmiş olabileceğini belirtelim.

  Kaynak:SDN

  Son Yazılar

  spot_img

  İlgili Yazılar

  Bir Cevap Yazın

  This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.