More

  Facebook Hello Android İçin Yayınlandı

  Facebook’un Android için yayınladığı yeni uygulaması, çok daha gelişmiş bir rehber kullanımını vaat ediyor. Kullanıcılar “Hello” sayesinde arayan kişinin kim olduğunu öğrenebilecek.

  facebook-hello2

  Dünyanın en büyük sosyal ağı Facebook, her gün farklı yeniliklerle ve uygulamalarla karşımıza çıkıyor. Geçtiğimiz günlerde Facebook Messenger uygulamasını web’e getiren Facebook sonrasında ise Like Box adı verilen yenilenmiş beğeni kutusunu duyurdu.

  Facebook, 2015 yılı ilk çeyrek mali raporunun yayınlamasının ardından yeni bir uygulamayı daha kullanıma sundu. Facebook’un “Hello” adını verdiği uygulama, arayanlar hakkında bilgi verme, kişi engelleme, hızlı kişi ve mekan arama gibi yeteneklere sahip.

  Facebook hesabınızla giriş yaptığınız uygulama, arayan kişi rehberinizdekayıtlı olmasa bile size kimin aradığını söyleyebiliyor. Elbette arayan kişinumarasını Facebook hesabına eklemişse.

  facebook-hello-1429854971

  Uygulamanın sunduğu bir diğer kolaylık ise bize arayan kişiler hakkındadetaylı bilgiler sunması. Yani uygulama sayesinde arayan kişilerin doğumgünü gibi tarihlerini de kolay bir şekilde öğrenebileceğiz. Bu sayedeFacebook, büyük tartışmaların önüne geçmiş olabilir.

  İstemediğiniz numaraları engelleme imkanı da sunan Facebook Hello, halihazırda şimdilik ABD, Brezilya ve Nijerya için aktif durumda. Ancak ilerleyen günlerde ülkemizde de aktif olması bekleniyor.

  Kaynak:SDN

  Son Yazılar

  spot_img

  İlgili Yazılar

  Bir Cevap Yazın

  This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.