En Hızlı Akıllı Telefon Huawei Ascend D Quad XL mi?

2
80

Barcelona?da gerçekleştirilen MWC 2012?ye çok ses getirecek ürünlerle katılan Huawei, beklentilerin üzerinde işler yaparak bütün dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. Şirketin kendi ürettiği işlemcileri kullanan akıllı telefonları büyük yankı uyandırdı.

Üreticisi tarafından dünyanın en hızlı akıllı telefonu şeklinde  nitelendirilen Huawei Ascend D Quad XL, daha şimdiden test sonuçlarının da altını üstüne getirmeyi başarmadı. Popüler benchmark uygulaması AnTuTu Benchmark sitesinde sonuçlarını gördüğümüz cihaz, genel sıralamada en hızlı akıllı telefon oluşuyla dikkat çekiyor.

Burada yer alan adreste  yer alan test sonuçlarına göre Huawei Ascend D Quad XL (U9510), 12701 puan elde etmeyi başarmış. Nena Mark 2 testinde ise ürün 62.75?lik bir dereceye ulaşmış. Aynı testte HTC One S 59.97, Samsung Galaxy S2 47.99, HTC Sensation XE 39.33 puan almış. Üstelik Huawei?nin 720p HD çözünürlüğündeki ekranıyla bu dereceye ulaşmış olması da ürünün gücünün altını çizen önemli bir ayrıntı olarak dikkat çekiyor.

Kaynak:Scroll