More

  Dünyanın En İnce Tableti Tanıtıldı.

  Toshiba bugün oldukça başarılı bir ürününü tanıttı: Ultra-ince 25,7cm (10.1??) AT200 tablet.

  Sadece 7,7mm kalınlığında olmasına rağmen, Toshiba AT200 pek çok temel bağlantı seçeneklerini ve arayüzleri içeriyor. İçerik tüketimindeki rahatlık için şaşırtıcı derecede geniş ekrana ek olarak, tablet kullananların ihtiyaçlarını karşılayan eksiksiz web tarayıcısına da yer veriyor. Şık ve sağlam olduğu kadar güçlü de olan bu tablet, kullanıcılara beklentilerinin ötesinde bir deneyim sunmak için üretildi. Toshiba AT200, 2011 yılının dördüncü çeyreğinde tüm Avrupa?da satışa çıkacak.

  İhtiyaç duyulan tüm bağlantılara sahip

  Ultra ince tablette, diğer cihazlarla bağlantı kurabilmesini sağlayan tüm gerekli arayüz ve portlar yer almakta: mikro-USB, mikro-SD, Wi-Fi ve Bluetooth bunlardan bazıları. Micro-HDMI portu, HD içeriğin büyük ekran bir televizyona aktarılmasını sağlıyor. Ön ve arkadaki HD kameralar, gerçek dünya ile sayısal verilerin, çoğu zaman kamera ile çekilen bir görüntünün üzerinde birleştirilmesi arttırılmış gerçeklik uygulamaları ve video konferanslar için ideal.

  Nerede olursanız olun yüksek kalitede multimedya

  Toshiba AT200, kullanıcıların evde, dışarda ve hareket halinde iken video seyredebilmelerini sağlıyor. Parlak 25,7cm (10.1?) HD ekranıyla  görüntüleri net ve ayrıntıları eksiksiz olarak gösteriyor. Ultra ince olmasına rağmen, yüksek kapasiteli pili sayesinde sekiz saate kadar video tüketim imkanı sağlıyor. Güçlü stereo hoparlörler, ince kasalı AT200?ün video yeteneklerini bütünlüyor ve etkili bir sinematik deneyim sağlıyor.

  Sonsuz kullanım seçenekleri

  Toshiba?nın yeni tableti, Adobe Flash Player desteği, Android Market?ten 250.000?ı aşkın uygulama ve Toshiba Places?ın sonsuz olanakları ile zengin bir internet deneyimi sağlıyor.

  Kaynak:Scroll

  Son Yazılar

  spot_img

  İlgili Yazılar

  Bir Cevap Yazın

  Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.