More

  DualShock 3’ü iOS 7’de Çalıştırdılar

  Jailbreakli iOS 7 cihazlar için @cjori isimli geliştirici, Sony’nin DualShock 3 oyunu kolunu iPhone ve iPad’e bağlamak için Tweak yayınlandı.

  iOS 7‘nin getirdiği yeniliklerden biri olan MFi Game Controllers API‘si sayesinde, iPhone ve iPad cihazlara oyun kolu bağlanabiliyordu. Ancak bu oyun kollarını şimdilik Logitech ve MOGA firması üretiyordu. Türkiye fiyatı 200 TL civarında olması beklenen bu iOS oyun kollarına bugün bir alternatif eklendi.

  Jailbreakli iOS 7 cihazlar için @cjori isimli geliştirici, SONY PlayStation 3‘ün oyun kolu olan DualShock 3‘ü iPhone ve iPad‘e bağlamak için bir Tweak yayınladı. Cydia‘da 1.99 Dolara satılan bu Tweak sayesinde iCihazınıza DualShock 3‘ü bağlayıp, dilediğiniz oyunu oynayabilirsiniz.

  basliksiz-11390216598

  DualShock 3 kolayca iPhone ve iPad’e bağlanabiliyor

  Controllers for All” isimli Tweak‘i Cydia‘dan satın aldıktan sonra, PC‘ye SixaxisPairTool isimli programı kurmanız gerekiyor. Daha sonra DS3‘ü ve iPhone veya iPad’inizi USB kabloları ile PC‘ye bağlayıp, iki cihaz arasında etkileşimi SixaxisPairTool ile sağlamalısınız.

  SixaxisPairTool‘u buradan indirebilirsiniz.

  DS3 ve iCihaz eşleşmesinden sonra, Dead Trigger 2, Sonic, Modern Combat 4, GTA: San Andreas ve Real Racing 3 gibi MFi Game Controllers API’sini destekleyen oyunları optimizasyon sorunu olmadan rahatça oynayabilirsiniz.

  Kaynak:SDN

  Son Yazılar

  spot_img

  İlgili Yazılar

  Bir Cevap Yazın

  This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.