More

  Çocuklara özel akıllı bileklik LG GizmoPal piyasada

  LG, çocuklar için özel olarak geliştirdiği akıllı bilekliğini Amerika?da piyasaya sürdü. Yaz aylarında Güney Kore?de KizON ismiyle tanıtılan akıllı bileklik,  GizmoPal ismiyle kullanıcıların beğenisine sunuldu. iOS ve Android?li cihazlarla uyumlu şekilde çalışan bileklik, her an çocuklarıyla ilgili bilgileri telefonları aracılığıyla kontrol etmek isteyen aileleri mutlu edeceğe benziyor.

  LG-GizmoPal-03

  Önceden tanımlanmış numaralar sayesinde çocukların ailelerini araması da bu bileklik sayesinde mümkün hale geliyor. Önceden kaydedilmiş numaralar aracılığıyla çocuklar ailelerini tek tuşla arayabiliyor veya onlardan gelen çağrıları cevaplayabiliyor. GPS ve internet bağlantısı sayesinde ise çocukların nerede olduğunu da kolayca tespit edebilen GizmoPal, gelen aramaya 10 saniye içinde cevap verilmezse KizON otomatik olarak aramayı açıyor ve ortamdaki sesi aileye iletiyor. Verizon tarafından aylık 5 dolarlık bir servis karşılığında piyasaya sürülen bilekliğin satış fiyatı ise yaklaşık 80 dolar.

  Kaynak:LOG

  Son Yazılar

  spot_img

  İlgili Yazılar

  Bir Cevap Yazın

  Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.