More

  Cepler Fit Oldu.

  Günümüz akıllı telefonları için bir yıgın para ödüyoruz peki bu cihazları değerinde bir kalitede, ne derece koruma altına alabiliyoruz?

  Bir çoğumuz yeni bir telefon aldıgın da, satışı yapan personele “o kadar para verdik artık bi kılıf hediye edersin”, şaka yollu da olsa bu kelimeyi demeyenimiz az çok yoktur. Tabi  iş olsun, hemde müşterilerin hediye taleplerine karşılık verebilmek adına, ucuz yollu kalitesiz ve idare eder cinsten aksesuarlar bulunduruyorlar. Bu aksesuarları bazen müşterini memnun etmek için bazende müşterinin cebini üzmemek için bu tip aksesuarları el altında tutuyorlar.

  1604627_565575536864626_1206607471_nBu tip kılıf, jelatin gibi aksesuarları ne derece sağlıklı ve uzun soluklu kullanıyoruz orası apacık ortada. Telefonumuzu aldığımız da ilk bu tip sağlıksız ve kullanışsız aksesuarlarla başlangıç yapıyor olmak, ilerleyen zamanlarda aksesuarların gereksiz ve can sıkıcı oldugu hissini yarattırıyor. Telefonumuza alıştıkca aksesuarlardan sıkılıyor, telefonumuzu oldugu gibi kullanarak dış etken zararlarına karşı savunmasız bırakıyoruz.

  Her işin bir uzmanı/uzmanlık alanı olduğu gibi, mobil cihaz aksesuarları konusunda da işin uzmanları vardır.

  Ben şuna inanırım bir cihaz üreticisi yeni çıkardığı cihaza uyumlu tek tip model kılıfını sunduğunda, o kılıfın kullanıcı deneyimini, kendi imkanlarıyla üretim süreci boyunca elde eder ve bununla yetinir. Son kullanıcıya ulastıgında ise asıl deneyimleme ve geri bildirim süreci baslar, peki bu deneyimde yasanılan problemlere üretici ne derece hızlı cevap verebilir? veremez! bu noktata işin uzmanı diye bahsedecegimiz kullanıcı deneyimini göze alarak cihazınızın ve zevklerinizi ortaya sunacagınız tip aksesuarlar ile cepfit.com‘u denemenizi tavsiye ediyorum.

  Cepfit.com‘un rakiplerine göre en büyük farkı, yalnızca akıllı cihaz üreticilerin amiral modellerine odaklanıyor olması. Sitede pencereli, rubber, silikon, yan kapaklı, ince kapaklı ve ultra ince kılıflardan, mat, şeffaf, darbe emici, ön-arka yüz, tam gövde ve cam koruyucu filmler bulunuyor.

  Sade, anlaşılır ve kullanışlı arayüzü ile sizleri karşılarayak güvenli bir alışveriş imkanı sunuyor. Ödeme işlemlerinizi kapıda olmak üzere bir çok banka ile entegre çalışan Cepfit, taksit imkanlarıyla da cebinizi zorlamayacak şekilde ödemelerinizi yaptırabiliyor.

  Kısaca özetlemek gerekirse CepFit, hem cebinizi hemde cep telefonunuzu fit bir hale getiriyor.

  Son Yazılar

  spot_img

  İlgili Yazılar

  Bir Cevap Yazın

  This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.