More

  Çalınan veya kaybolan telefonu bulmanızı sağlayan ?Android Cihaz Yöneticisi? yayınlandı

  Android işletim sistemine sahip akıllı cihaz kullanıcılarının uzun süredir beklediği; kaybedilen veya çalınan telefon ve tabletlerin yerinin tespit edilmesini sağlayan resmi uygulama nihayet yayınladı.
  android-device-manager
  iPhone?da uzun yıllardır ?iPhone?umu Bul? ismindeki uygulamayla tanıdığımız hizmet maalesef Android için mevcut değildi. Her ne kadar geliştiriciler tarafından çeşitli alternatif uygulamalar yayınlanmış olsa da istenilen tam anlamıyla karşılanmıyordu. Google, nihayet kullanıcıların çağrılarına kulak vererek resmi takip uygulamasını indirmeye sundu.

  Buna göre Google Play Store?da kullandığınız e-posta hesabınızla etkinleştirdiğiniz cihazınızı kaybettiğinizde; yerini harita üzerinden görebilir, giriş ekranındaki şifreyi değiştirebilir ya da uygulama, video, fotoğraf gibi kişisel verilerinizi tek tıkla uzaktan silebilirsiniz. Bunların yanı sıra telefonunuzun 5 dakika boyunca en yüksek seste çalmasını sağlayarak yerini bulabilirsiniz. Android 2.3 ve üzeri versiyonlarda çalışan uygulamayı kullanabilmek için internet bağlantınızın olması gerektiğini de eklemeden geçmeyelim.

  Android Cihaz YöneticisiEkran Resmi 2013-12-12 22.47.22

  FİYAT
  Android: Ücretsiz

  BOYUT
  Android: Cihaza göre değişir

  YÜKLEMEK İÇİN
  Android https://play.google.com/store/apps/details?id=com.google.android.apps.adm

  Son Yazılar

  spot_img

  İlgili Yazılar

  Bir Cevap Yazın

  Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.