BlackBerry Bold 9900

0
52

 BlackBerry kullanıcılarının alışkın olduğu QWERTY klavyeyi bir dokunmatik ekran deneyimiyle birleştiren ve bugüne kadar üretilmiş en inceBlackBerry akıllı telefon olan BlackBerry Bold 9900, 12 Eylül’den itibaren ayda 90,90 TL’den başlayan taksitlerle müşterilerin beğenisine sunulacak.

Hizmet Paketinde Neler Var?

 tarafından satışa çıkacak olan telefonun hizmet paketinde aylık 1 GB data kullanımı ile internet erişimi ve 10 adede kadar e-posta adresi tanımlama olanağı mevcut. Hizmet paketi ayrıca, uygulama keşfi içinBlackBerry’nin resmi uygulama mağazası BlackBerry App World’e,BBM’e (BlackBerry Messenger) ve Facebook ile Twitter gibi popüler sosyal ağlara erişim imkanı sağlıyor.

Yeni BlackBerry Bold 9900 aynı zamanda NFC (Near Field Communications) teknolojisinin gömülü olduğu ilk BlackBerry markalı akıllı telefon. NFC teknolojisi, donatıları eşleştirme veya tek bir dokunuşlaSmartPoster etiketlerini okuyabilme gibi özellikler sunuyor.

Yeni BlackBerry Bold 9900’ın desteklediği işletim sistemi BlackBerry 7’de bulunan tarayıcı performansları; BlackBerry 6 ile çalışan akıllı telefonlara oranla % 40, BlackBerry 5 ile çalışan akıllı telefonlara oranla ise % 100 daha hızlı bir performans sergilediği iddia ediliyor.

Yeniliklerden Bazıları

Yeni nesil BlackBerry tarayıcısının geliştirilmiş özellikleri arasında, daha akıcı bir web gezinme deneyimi için geliştirilmiş zoom özelliği ve olağanüstü oyun ve video deneyimi için geliştirilmiş HTML5 performansı bulunuyor.

RIM’in yeni BlackBerry 7 işletim sistemi destekli akıllı telefonları Liquid Graphics teknolojisine de sahip. Söz konusu teknoloji, hızlı ve akıcı grafikler içeren yüksek duyarlılığa sahip dokunmatik bir arayüz sunmak için yüksek performanslı grafik işlemcisini hızlı bir CPU ve çarpıcı bir ekranla bir arada sunuyor.

BlackBerry Bold 9900, HD video kaydını destekleyen 5 Megapikselkameraya ve 1230 mAh bataryaya da sahip.

Buralarda ol, Daha öğreneceğin çoook ama çooook şey olacak . TeknoTwit Fatih Battal