More

  BlackBerry 7 OS cihazları, Erişim noktası özelliği kazanacak.

  Hafta başında Türkiye?de de satışa çıkan BlackBerry Bold 9900?de yüklü gelen BlackBerry 7 işletim sistemine kişisel erişim noktası desteği geliyor olabilir. Yani, bir BlackBerry 7 cihazı sahibi mobil geniş bant internet bağlantısını Wi-Fi bağlantısı üzerinden paylaştırabilecek.

  Söz konusu işlevin varlığı ABD?de faaliyet gösteren Sprint adlı mobil operatöre gönderilen bir not sayesinde açığa çıktı. Önümüzdeki aylarda yayınlanacak bir güvenlik güncellemesiyle birlikte WiFi kişisel erişim noktası özelliği BlackBerry 7 OS?e kazandırılacak. İnternete sızan notta mobil operatörün çalışanlarına müşterileri pakette yer alacak kişisel erişim noktası özelliği konusunda eğitmeleri tavsiye ediliyor. Şu anda mevcut olmayan bu özellik son çeyrekte yayınlanacak ilk büyük yazılım güncellemesiyle birlikte kullanıma sunulacak. Söz konusu özelliğin kullanımında son karar tabii ki mobil operatörlere bağlı olacaktır.

  Kaynak:TEKNOBLOG

  İlgili ? CrackBerry

  Son Yazılar

  spot_img

  İlgili Yazılar

  Bir Cevap Yazın

  Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.