More

  BlackBerry 10 ve Windows Phone 8, Viber?e Kavuşuyor

  VoIP hizmetleri arasında önemli bir yere sahip olan Viber, Windows Phone 8 ve BlackBerry 10 işletim sistemleri için hazırlıklarını sürdürüyor. Bu yılın sonuna kadar iki işletim sisteminde de Viber kullanılabilecek.
   

  viber-blackberry-10-ve-windows-phone-8

  İnternet bağlantısı üzerinden telefon ile görüşme yapmak operatörlerin korkulu rüyası olsa da hızla yaygınlaşmaya devam ediyor. VoIP olarak tanımlanan sistem sayesinde hücresel veri, 3G, LTE ve Wi-fi gibi bağlantı seçeneklerinin tümüyle tatmin edici bir ses kalitesinde telefon görüşmesi yapmak, mesajlaşmak günümüzde oldukça mümkün.

  VoIP hizmetler arasında en popüler servislerden bir tanesi olan Viber, kullanıcı kitlesini arttırmak amacıyla mobil platformun en yeni iki işletim sistemine de destek vereceğini açıkladı. İlk olarak Windows Phone 8 için yayınlanacak olan Viber uygulamasının son testleri yapılırken, BlackBerry 10 için bu yılın sonuna kadar Viber uygulaması hazır hale gelecek.

  Aktif olarak 175 milyondan fazla kullanıcısı olan Viber hizmeti, her geçen gün büyümeye devam ediyor. Akıllı telefon satışlarıyla birlike günlük 400.000?e varan yeni kullanıcı kayıtlarına ulaşan Viber, Skype ve Tango gibi servisler arasında oldukça önemli bir yere sahip.

  Kaynak:TG

  Son Yazılar

  spot_img

  İlgili Yazılar

  1 Comment

  1. Hi,
   This is a member of the Viber R&D Team!
   Thank you for your feedback on our application and service. We are glad to hear about users’ experiences.

   Please feel free to let us know your thoughts, questions and comments, we’d be happy to assist.
   Thanks,
   Viber
   ===========================
   Merhaba,
   Bu Viber Ar-Ge Ekibi üyesidir!
   Bizim uygulama ve hizmet hakkında görüşlerinizi paylaştığınız için teşekkür ederiz. Biz kullanıcıların deneyimlerini duymak için mutluyuz.

   Bize düşüncelerinizi, sorularınızı ve yorumlarınızı bildirmekten çekinmeyin, biz yardımcı olmaktan mutluluk duyarım.
   Teşekkürler,
   Viber

  Bir Cevap Yazın

  Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.