More

  Hosting Türleri ve Desteklemeleri.

  Merhabalar ben Statik Network ve Tasarım dan Bilişim Uzmanı Fatih,

  İnternet Dünyası artık tıka basa doldu değilmi arkadaşlar 🙂 biraz komik ama evet gerçektende öyle istatistiklere bakılırsa internet kullanım ve internet siteleri oranı yıl bazlı alırsak eğer gelişim ve katlama oldukça fazla . geçen senelere göre 5 10 kat fazla da diyebilirim kaba tabir ile.

  Şimdi sizlere hostingler (çeşit bazlı) ve desteklediği türleri tartışacağım.

  Linux Hosting Paketleri
  Bu paketlerimiz Linux tabanlı Kurumsal ve kişisel amaçlı hosting ve e-mail servisleri için gerekli opsiyonları içermektedir. Paket Detaylarına tıklayarak hem paketleri kıyaslayabilir hem de birden fazla seçenek arasında size en uygun olanı seçebilirsiniz. Php ve Mysql gerektiren forum vb. uygulamalar için en uygun çözümlerdir.

   

  Windows Hosting Paketleri
  Bu paketlerimiz Kurumsal ve kisisel amaçli hosting ve e-mail servisleri için gerekli opsiyonlari içermektedir. Paket Detaylarina tiklayarak hem paketleri kiyaslayabilir hem de birden fazla seçenek arasinda size en uygun olani seçebilirsiniz.

  Bunlar Genel 2 çeşit Hosting Türleri idi. Çünkü Hosting Sistemleri ya Linux Tabanlıdır ya da Windows tabanlıdır.
  Linux Hosting PHP Desteklidir. WordPress Joomla Drupal vb. çalıştırabilirsiniz.
  Windows Hosting ASP.NET Desteklidir. WordPress Joomla Drupal vb. yanı sıra PHP de çalışan tüm sistemler Windows Hosting bir Diğer adıyla ASP hosting de de çalışır.

  Son Yazılar

  spot_img

  İlgili Yazılar

  1 Comment

  Bir Cevap Yazın

  Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.