More

  BB 10’un tanıtım fotoğrafları sızdırıldı.

  Ay sonunda piyasaya çıkması beklenilen yeni BlackBerry cihazlarla birlikte görmeye başlayacağımız işletim sistemi BB 10’un tanıtım fotoğrafları sızdırıldı.

  BlackBerry-Balance

  Geçtiğimiz yıl boyunca mobil platformda birçok sızıntıya şahit olmuştuk. Neredeyse bütün akıllı telefonlar ile ilgili daha tanıtılmadan bilgi sahibi olmuştuk. Bu sızıntılardan 2013 yılında yeniden yükselişe geçmek isteyen RIM’de nasibini alıyor.

  Yeni işletim sistemi BlackBerry 10 ile alakalı sızdırılan birçok özellik daha tanıtılmadan kullanıcıların heyecanının kaçmasına sebep olmuştu. Şimdide RapidBerry sitesinin sızdırdığı fotoğraflar ile BlackBerry 10 işletim sisteminin tanıtım fotoğrafları ortaya çıktı.

  Sızdırılan fotoğraflarda BlackBerry 10 ile alakalı tanıtımda vurgu yapılacak özellikler bulunuyor. Ortaya çıkan fotoğraflarda BB 10’un özelliklerinden uygulamaları ayarlayabileceğiniz Balance, hatırlatıcı Remember, klavye, uygulamalar için Hub, internet taraycı, uygulama mağazası, takvim ve kamera vurgulanan özellikler.

  Siz de bir yandan bu tanıtım fotoğraflarına bakabilir diğer yandan da ay sonu itibariyle piyasaya çıkacak BB 10’lu BlackBerry telefonlar hakkında biraz bilgi sahibi olabilirsiniz.

  Kaynak:Teknokulis

  Son Yazılar

  spot_img

  İlgili Yazılar

  Bir Cevap Yazın

  Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.