More

  Arabada iOS Geliyor!

  Apple’ın otomobillere iOS işletim sistemini getirecek iOS in The Car sisteminin ilk görüntüleri paylaşıldı. Teknolojinin odak noktaları ve diğer detaylar haberimizde.

  befkan5cyaap_7x1390377568

  Mercedes, Honda, Kia gibi üreticilerle işbirliği yürütmekte olan Apple?ın otomobiller için geliştirdiği iOS sisteminden ilk ekran görüntüleri bir geliştirici tarafından Twitter hesabı üzerinden paylaşıldı.

  ?iOS in the Car? adı altında geçtiğimiz yıl üzerinde çalışılmaya başlandığı açıklanan sisteme dair ilk görüntüler için Apple tarafından herhangi bir doğrulama gelmedi, ancak fotoğrafların bu konuya dair ortaya koyduğu ilk detaylar geniş teknoloji çevrelerince kabul edilebilir bulundu.

  befjzjgccaed12q1390377586Paylaşılan fotoğraflarda Apple in The Car‘ın genel hatları ile klasik iOS sisteminden faklı yapıda olduğu, ancak şirketin harita servisinin hemen hemen aynısının otomoiller için tasarlanan işletim sistemi versiyonuna entegre edilmiş olduğu gözlerden kaçmadı.

  befjv3lciai4s1a1390377605

  Apple‘ın konuya ilişkin duyurusunda paylaştığı detaylar arasında kullanıcıların iPad, iPhone ve iPod touch cihazları ile otomobillerini eşleştirerek çeşitli uygulamalarını kullanabilecekleri belirtilmişti.

  Kaynak:SDN

  Son Yazılar

  spot_img

  İlgili Yazılar

  Bir Cevap Yazın

  Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.