More

  Apple’ın sadık ismi, Android’i çok sevdi

  Mac’in yapımında rol oynayan, Apple’ın en büyük hayranlarından olan isim, Android’e aşık oldu!

  Steve Wozniak

  Apple kurucularından Steve Wozniak‘ın iOS cihazlarının yanında Android‘i de memnuniyetle kullandığını biliyorduk. Şimdi ise ilk Mac’in yapımında önemli rol oynayan, orijinal “cult of Mac“in kurucusu Guy Kawasaki‘nin iOS’u bırakarak Android’e geçtiği ortaya çıktı.

  Yaklaşık 1 sene önce iPhone’ı bırakarak 4G LTE‘li bir Android’li cebe (Drod Razr Maxx) geçen büyük Apple hayranlarından Kawasaki, Apple’ın mobil cihazlarını artık kullanmadığını söylüyor. “Android’e akıllı ceplerde aşık oldum ve ardından bir Nexus 7 alarak onu tablette de kullanmaya başladım… Bence en büyük ironi, Apple’ın sloganının ‘Farklı Düşünün’ olması, ama bugün farklı düşündüğünüzde Android’e bakıyor olmanız.

  Kawasaki, bugün iOS’a geri dönmek için herhangi bir sebebinin olmadığını söylüyor. Şu an bir Samsung Galaxy S3 kullanan Kawasaki, aynı kabloyu hem Nexus 7 ve Galaxy S3’de kullanabilmekten oldukça memnun ve şöyle diyor: “Ne konsept ama! Standart bir kablo.

  Kaynak:ChipOnline

  Son Yazılar

  spot_img

  İlgili Yazılar

  Bir Cevap Yazın

  Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.