More

  Apple’dan Android Kullanıcılarına Rehber!

  droid-introiPhone 6 modelleriyle büyük ekranlı telefonlardan hoşlanan Android kullanıcılarını hedefleyen Apple çalışmalarına hız verdi. Cupertionlu Şirket, Android’den iPhone’a geçiş rehberi hazırladı.

  Eylül ayı başında gerçekleşen etkinlikte duyurulan 4.7 inç‘lik iPhone 6 ve 5.5 inç‘lik iPhone 6 Plus modelleriyle büyük ekranlı akıllı telefon pazarına hızlı bir giriş yapan Apple, Andoid kullanıcılarına göz kırpmaya devam ediyor. Yeni iPhone modelleri ile Android severlerin aklını çelen Apple, şimdi de bu kullanıcıların iPhone geçmesini kolaylaştırmaya yönelik adımlar atıyor.Geçiş rehberi hazırlandı

  Macrumors sitesinin haberine göre, Cupertinolu şirket Android‘den iPhone‘a geçişe yönelik ipuçları ve anlatımlardan oluşan bir rehber hazırladı. Apple destek sayfalarına eklenen ve buradan ulaşılan rehberde birçok başlık altında Android’den iPhone’a geçiş ele alınıyor.

  Apple’ın beklentisi ne?

  Geçiş rehberi Android kullanıcılarının müziklerini, fotoğraflarını, videolarını, belgelerini, maillerini, kişilerini ve uygulamalarını nasıl iPhone’a taşıyabileceğini anlatan belgeler içeriyor. Bugüne kadar ilk kez böyle bir rehber hazırlanması iPhone 6 modellerine kıdemli Android kullanıcılarının da ilgi göstereceği yönündeki beklentinin bir işareti.androidswitch

  Kıdemli Android kullanıcıları gelebilir

  Platformlar arası sürekli geçiş yapan kullanıcıların rehberde anlatılanları önceden bildiğini düşünürsek, Apple‘ın özellikle kıdemli Android kullanıcılardan iPhone’a geçiş olabileceğini düşündüğünü söyleyebiliriz. Bakalım yeni iPhone 6 modelleri bu beklentiyi gerçek kılacak mı?

  Kaynak:SDN

  Son Yazılar

  spot_img

  İlgili Yazılar

  Bir Cevap Yazın

  This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.