More

  AnTuTu ilk Çeyreğin En Popüler Telefonları Açıkladı.

  Akıllı telefonlar için performans testi yapan AnTuTu, ilginç bir rapor yayınladı. Yayınlanan rapora göre 2015 yılının en popüler telefonu Samsung Galaxy Note 4 oldu.

  antutu-top-10

  Akıllı telefonlar için performans testi yapan uygulamalardan birisi olanAnTuTu, 2015 yılının ilk çeyreğinin bitmesi ile ilginç bir rapor yayınladı. Yayınlanan raporda AnTuTu, ilk çeyreğin en popüler telefonlarına yer verdi.

  En popüler 10 telefona yer verilen liste, 1 Ocak ve 31 Mart 2015 tarihleri arasındaki AnTuTu ile test edilen cihazlardan oluşuyor.

  Listenin başında yer alan Samsung Galaxy Note 4 bu cihazların yüzde 9.87’lık kısmını oluşturuyor. Listenin ikinci sırasında ise yüzde 7.68 ile Galaxy S5 modeli bulunuyor. Onları takip eden üçüncü cihaz ise yüzde 6.89 ile Xiaomi Note.

  Listenin devamına baktığımızda ise yüzde 6.53 ile ülkemizde de oldukça popüler olan LG G3’ü görüyoruz. İlk beşin son üyesi ise yüzde 6.23 ile Xiaomi Mi4 olmuş.

  antutu-galaxy-note-4-most-popular-android-device

  Popülerliğini kaybetmeyen bir diğer model ise yüzde 6.12 ile Nexus 5 olmuş durumda. Onları takip eden cihazlar ise yüzde 5.44 ile Xperia Z3, yüzde 4.33 OnePlus One, yüzde 2.54 ile Galaxy Note 3 ve son sırada ise yüzde 1.87 ile ZenFone 5 konumlanmış durumda.

  Kaynak:SDN

  Son Yazılar

  spot_img

  İlgili Yazılar

  Bir Cevap Yazın

  This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.