More

  Android L Klavyesini Şimdi Deneyin!

  Öncelikle buradaki linke tıklayarak gerekli dosyayı indirmeniz ve Android 4.0 üzeri işletim sistemine sahip cihazınıza atmanız gerekiyor. APK dosyasını kurmadan önce sisteminizde Google Play Store‘dan indirdiğiniz Google Klavye uygulamasının olup olmadığını kontrol etmeniz, varsa o uygulamayı silmeniz, sonrasında ise Ayarlar  > Güvenlik sekmesinde bulunan “Bilinmeyen Kaynaklar” seçeneğini işaretlemeniz lazım.

  material21403910457

  Daha sonrasında APK dosyasının üzerine bir kere dokunarak kurulumu gerçekleştirmeniz ve tekrar ayarlar menüsünden Google Klavye’yi aktif hale getirmeniz gerekiyor. Klavyeyi aktif hale getirdikten sonra Material Design‘ı denemek için klavye ayarları arasında, renk şeması bölümünden Material seçeneğini seçtikten sonra tüm işlem tamamlanmış olacak.

  Yükleme sonrasında cihazınızda oluşabilecek hasarlardan ya da bilinmeyen kaynaklar seçeneğini aktif hale getirmenizden dolayı cihazınıza girebilecek zararlı yazılımlardan Teknotwit.com sorumlu değildir. 3. Parti geliştiriciler tarafından uyarlanan uygulamaları ya da romları yüklemek her zaman düşükte olsa risk içermektedir. Google Klavye uygulaması her cihazda çalışmayabilir.

  Kaynak:SDN

  Son Yazılar

  spot_img

  İlgili Yazılar

  Bir Cevap Yazın

  This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.