More

  Android için Instagram Yenileniyor!

  Popüler sosyal medya platformu Instagram, Android platformu için yenilenmiş bir tasarıma kavuşuyor. Instagram, yeni arayüzde çok daha hızlı ve basit bir deneyimi sizlere sunacak.

  instagram-yeni

  Günümüzün en popüler sosyal medya platformlarından birisi olan Instagram, Android için yenilenmiş bir arayüzle geliyor. Popüler platformun, Android işletim sistemine özel olarak hazırladığı yeni fotoğraf düzenleme arayüzü ise henüz beta sürecinde.

  Ortaya çıkarılan görseller Instagram’ın yenilenen fotoğraf düzenleme arayüzünü gözler önüne seriyor. Sızdırılan bu beta sürüme göre Instagram çok daha basit ve kullanışlı bir hale geliyor. Zira son zamanlara gelen yeni özelliklerle beraber kullanmak biraz zorlaşmıştı.

  Bahsi geçen yeni fotoğraf düzenlene arayüzü ile beraber kullanıcılar tek sayfa üzerinden yorum ekleyebilecekler, kişi etiketleyebilecekler ve filtrelere ulaşabilecekler. Eğer daha detaylı düzenleme yapmak istiyorsanız da başka bir ekrana geçerek orada gerekli ayarlamaları yapabileceksiniz.

  Sadece ekranı kaydırarak filtre değiştirebileceğiniz, yorum ekleyebileceğiniz ve arkadaşlarınızı etiketleyebileceğiniz Instagram 7.3 versiyonun ise kısa zaman sonra beta sürecinden çıkarak tüm kullanıcılara açılması bekleniyor.

  Kaynak:ChipOnline

  Son Yazılar

  spot_img

  İlgili Yazılar

  Bir Cevap Yazın

  Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.