More

  Android 4.4.3 Stabiliteye Odaklanacak!

   

  Android’in yakında duyurulmasını beklediğimiz 4.4.3 Kitkat, küçük bir güncelleme olsa da Android cihazların stabilite sorunun ortadan kaldıracak.

   

  Android 4.4.3 Kitkat güncellemesi hakkında yeni bir iddia ortaya atıldı. Her ne kadar küçük bir güncelleme olsa da, Android cihazların stabilitesini oldukça arttıracağı söylenen 4.4.3 Kitkat‘ın bir kaç hafta sonra Nexus cihazları için yayınlanacağı tahmin ediliyor.

   

  Ünlü ROM geliştiricilerden LlabTooFeR’ın söylediğine göre Android 4.4.3, kamera sorunları, WiFi ve bağlantı sorunları gibi ROM geliştiricilerin başına dert olan tüm sorunları çözecek. Kitkat sürümleri öncüllerine göre çok daha stabil olsa da kullanıcıların hala daha stabilite sorunları yaşadığı ve cihazlarında ufak sorunlar olduğu sürekli bildiriliyordu.

  kitkat1396347559

   

  Günlük Kullanıcı Tarafından Fark Edilmeyebilir

   

  Android Police sitesine yakın bir kaynağın söylediğine göre, Google 4.4.3 güncellemesinde iki düzine yenilik yapacak ancak bu yenilikler kullanıcılar tarafından fark edilmeyebilir. Eğer Android telefonunuzu sadece telefon, internet ve mesajlaşma gibi günlük işler için kullanıyorsanız muhtemelen güncellemenin getirdiği yenilikleri pek fark etmeyeceksiniz.

   

  iPhone Kullanıcılarını Kendine Çeker

   

  Android’in en büyük sorunlarından birisi olan stabilite sorunu bu güncelleme ile çözülürse, piyasada Android’in pazar payı gözle görülür oranda artabilir. Özellikle iPhone kullanıcılarının Android’e geçmemesinde ki en önemli sebep olan stabilite sorunu çözülürse Apple’ın başı ciddi anlamda derde girebilir.

  Kaynak:sdn

  Son Yazılar

  spot_img

  İlgili Yazılar

  Bir Cevap Yazın

  Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.