More

  Android 4.4.3, Nexus’lara haftaya geliyor!

  Android 4.4.3 güncellemesinin geleceği tarih belli oldu. Ama herkese gelmeyeceği de kesin!

  2014042116531050572

  Şu anki Nexus cepleri ve tabletleri, Android 4.4.3 güncellemesini 23 Mayıs’tan itibaren almaya başlayacaklar.

  Küçük hataları ortadan kaldıracağı söylenen güncellemenin değişiklik listesi daha önce sızmış, çok yakında yayınlanabileceği söylenmişti. Şimdi ise Android Geeks, kaynaklarına dayanarak güncellemeye sadece 1 hafta kaldığını ileri sürüyor. Güncellemeyi alabilecek Nexus’ların Nexus 4 ve 5 cep telefonları, Nexus 7 ve 10 tabletler olacağı söyleniyor. Diğer markaların Google Play Edition telefonlarının güncellemeyi ne zaman alacağı konusunda henüz herhangi bir bilgi yok. Ancak Google Play Edition ceplerine sahip olanlar, güncellemenin Nexus’lara gelmesinden sonra birkaç haftadan fazla beklemiyorlar.

  Sızan değişiklik listesine göre Android 4.4.3 güncellemesiyle beraber platform, Google TV’nin yeni sürümünü destekler hale geliyor. Bunun yanında Bluetooth, bağlanabilirlik konusunda geliştirmeler, çeşitli onarımlar yapılmış. Aynı raporda bir süredir dedikodusu yapılan Nexus 8’in bu seneki Google I/O konferansında gerçeğe dönüşebileceği bilgisi de yer alıyor.

  Kaynak:Chiponline

  Son Yazılar

  spot_img

  İlgili Yazılar

  Bir Cevap Yazın

  Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.