PUBG Mobile’dan sürpriz işbirliği!

0
41

Lider battle royale oyunundaki son içerik güncellemesi ile yepyeni, markalı oyun içi eşyalar kullanıma sunuluyor.Geçtiğimiz hafta, New York Times Meydanı’ndaki dijital ekranlarda görülen gizemli PlayerUnknown’s Battlegrounds Mobile (PUBG MOBILE) reklamı, oyunun hayranlarını merakta bıraktı. PUBG MOBILE, bugün yaptığı açıklamayla popüler giyim ve yaşam tarzı markası olan A BATHING APE® (BAPE® firmasıyla anlaştığını duyurdu.

Bu işbirliğiyle PUBG MOBILE oyuncuları, oyun içi eşyalar arasına BAPE® markalı giysi ve aksesuarlar da katılacak. Şirketin meşhur Shark Camo Zip-up kapüşonlu üstü ve BAPE® tavasını da içeren güncelleme, PUBG MOBILE’in 0.8.5 sürümüyle gelecek. Oyuncular, BAPE® markalı eşyaların yanı sıra, ‘Red Label’ kıyafetlerini kendine has müziği ve emote’larıyla kullanabilecek.

bursa escort
PUBG MOBILE Küresel Yayınlamadan Sorumlu Genel Müdürü Vincent Wang, PUBG MOBILE’in BAPE® ile yaptığı bu işbirliğinin kullanıcılara daha iyi bir oyun içi deneyim kazandıracağını belirtti ve ekledi: ‘’Oyuncular hala tavuk yiyecekler ama BAPE® ile çok daha havalı bir tarza sahip olacaklar.’’

Bu yıl kuruluşunun 25. yılı olan BAPE®, sokak giyiminde standart yaratan ve dünyaca tanınan bir giyim firmasıdır. BAPE®’’in renkli tasarımları ve dünyanın her yerinde tanınan kamuflaj motifleri bir neslin göz bebeği oldu. 20 milyonu aşan günlük aktif kullanıcı sayısı ve oyun içi kişiselleştirmede sunduğu sayısız fırsatla, PUBG MOBILE ve BAPE®, mükemmel bir takım oluşturuyor.

PUBG MOBILE ‘ı App Store ve Google Play’den ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

PUBG Corporation (PUBG Corp.) Hakkında

Bluehole Inc. iştiraki olan PUBG Corp., kurulduğu 2009 yılında Bluehole Ginno Games adını 2017 yılında PUBG Corp. olarak değiştirdi. PUBG Corp., 2017 yılında çıkan ve birçok platformda rekor kıran battle roylae oyunu PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS’ın (PUBG) yayıncısı ve geliştiricisidir. PUBG, piyasaya çıkışından bu yana dünya çapında büyük övgü toplarken, 7 adet Guinness Dünya Rekoru ve sayısız oyun ödülü elde etti.

Kore merkezli PUBG Corp.’un Kuzey Amerika, Avrupa, Japonya ve Çin’de 6 adet ofisi bulunuyor. PUBG’yi global pazara sunmak isteyen şirket, e-spor, ürün lisanslama gibi çeşitli projelere imza atıyor. PUBG Corp. hakkında daha fazla bilgi için www.playbattlegrounds.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

Daha fazla bilgi için lütfen resmi PUBG MOBILE hesaplarını Facebook, Twitter ve YouTube platformlarından takip edebilirsiniz.

A BATHING APE® Hakkında

A BATHING APE® (BAPE®) 1993 yılında Japonya’da Harajuku’nun kalbinde doğdu ve dünya genelindeki 30 mağazasıyla 25 yıldan fazladır Japonya’da sokak modasının sembolü haline geldi.

A BATHING APE®, Japon moda kültürü, hip-hop ve sokak modasını etkileyen bir yaşam tarzı markasıdır.

A BATHING APE®, APE HEAD®, BAPE® CAMO, BAPE STATM, “BAPE SHARK HOODIE” ve “BABY MILO®”gibi eskimeyen tasarımlar ortaya çıkarmıştır.

Marka, tüm segmentlerde büyüyen müşteri tabanına hitap etmek için Mr. BATHING APE®, AAPE BY A BATHING APE®, BAPE KIDS®, BAPY® ve BABY MILO STORE® tasarımlarını hazırladı. A BATHING APE®, hayranlarının markayı farklı alanlarda da deneyimleyebilmeleri için, kıyafetlerin yanı sıra mobilya, oyuncak gibi yaşam tarzı segmentlerini de benimsedi.