MessageMe’nin Web Sürümü Duyuruldu

0
50

iOS ve Android platformlarında popüler olan anlık mesajlaşma uygulaması MessageMe’nin, Web’ten kullanılabilen sürümü duyuruldu. Ayrıntılar haberimizde.

messageme-11383695787
Mart ayında iOS ve Android platformları için yayınlanan anlık mesajlaşma uygulaması MessageMe, kullandığı PIN sistemi ile birçok kullanıcı tarafından büyük ilgi ile karşılanmıştı. Mobil platformda en büyük rakibi WhatsApp’i bile sollayan MessageMe, bu popülerliğini uzun süre sürdürememişti. Muadil uygulamaların artması ve geçtiğimiz haftalarda da BBM’in bu platformlara gelmesi, MessageMe’nin sonunu hazırlamıştı.

MessageMe firması, uygulamasının halen daha popüler olduğunu kanıtlamak ve kullanılabilirliği kolaylaştırmak için uygulamanın internet tarayıcısı üzerinden çalışan bir sürümünü duyurdu. Çok yakın bir zamanda PC veya MAC cihazınızdaki internet tarayıcısını açarak MessageMe uygulaması üzerinden arkadaşlarınızla görüşebileceksiniz.

MessageMe’nin mobil sürümünde, PIN sistemi ile kullanıcılar birbirleri ile mesajlaşabiliyordu. Ancak uygulamanın Web sürümünde ise PIN sistemi yerini “kullanıcı adına” bırakacak. Artık oluşturduğunuz kullanıcı adları ile anlık mesajlaşacaksınız.

MessageMe’nin Web sürümünün önümüzdeki aylarda faaliyet göstermesini bekliyoruz. Bakalım MessageMe eski popülerliğini bu atılımı ile tekrardan kazanabilecek mi?

Sayfaya Buradan ulaşabilirsiniz.

Kaynak:SDN