Galaxy Ace 3 Resmen Tanıtıldı

0
58
Samsung’dan yeni bir giriş seviyesi telefon daha resmiyet kazandı. Samsung Galaxy Ace 3’ün fotoğrafları ve teknik özellikleri bugün itibariyle firmanın rsmi web sayfası üzerinde yayınlandı.

GalaxyAce33G1
Galaxy Ace 3 resmiyet kazandı / © Samsung
Samsung’un Galaxy ailesinin yeni üyesi olan Galaxy Ace 3 cihazı 3G ve LTE seçenekleri ile satıa sunulacak. 4 inçlik bir ekran boyutuna sahip olan yeni cihazın LCD teknolojisi ile üretilen ekranı üzerindeki görüntüleme kapasitesi 400 x 800 piksel gücünde olacak. Galaxy Ace 3 telefonu1GHz’lık  çift çekirdekli işlemciye sahip.

Cihaz her ne kadar kağıt üzerinde çok havalı teknik özelliklere sahip olmasa da yazılım anlamında büyük abilerini aratmayacak. Samsung’un Galaxy S4 cihazı içerisinde kendisine yer bulan S Translator, S Voice v Smart Stay gibi yazılımlar Galaxy Ace 3’de de varlar.

samsung-galaxy-ace3-duos_teaser
Sasung Galaxy Ace 3/ © Samsung Mobile

Donanım anlamında cihazın sahip olduğu özelliklere göz atmaya devam ettiğimizde Galaxy Ace 3’ün 5 megapisellik, oldukça mütevazı bir kameraya sahip olduğunu görüyoruz. 8GB’lık dahili depolama kapasitesine sahip olan yeni Galaxy Ace 3, hemen hemen her Samsung akıllı telefonun sahip olduğu microSD kart girişine sahip. Cihazın hafızası 64 GB’a kadar arttırılabiliyor.

Kaaynak:Androdpit