Samsung’un amiral gemisi Galaxy S4’ün mini modelinin görüntüleri ortaya çıktı.

0
46

Samsung geçtiğimiz yıl Galaxy S3 ile birlikte başlattığı mini modellerine bir yenisini daha ekliyor. Samsung’un geçtiğimiz hafta tüm dünyanın beğenisine sunduğu amiral gemisi Galaxy S4’ün mini modelinin görüntüleri ortaya çıktı.

İnternette paylaşılan görüntülere göre GT-I9190 isimli modele sahip cihaz Samsung tarafından resmiyete dökülmemiş olsa da bir hayli gerçekçi olduğunu belirtelim. Ayrıca geçen sene de gördüğümüz gibi Samsung’un mini modellerinde her ne kadar görünümde sadece biraz daha küçük olsa da asıl fark donanımında oluyor.

Görüntülerin paylaşıldığı sitelerde Galaxy S4 mini’nin şu özelliklerle geleceği belirtiliyor; 4.3 inç büyüklüğünde 960 x 540 piksel çözünürlükte, 256ppi Super AMOLED ekran, 1.6 GHz çift çekirdekli işlemci, Android 4.2.2 işletim sistemi ve TouchWIZ Nature 2.0 kullanıcı arayüzü. Şimdilik cihazın ortaya çıkan özellikleri bunlar. Bunların yanında cihazda bir de çift SIM kart girişinin yer alacağı belirtilmekte.

Son olarak Samsung’un Galaxy S4 mini’yi Galaxy S4’ün yoğun talepleri azalırken yani bu yılın ortalarına doğru piyasaya sunması bekleniyor.