More

  2011 Turkcell Blog Ödülleri Sahiplerini Buldu

  2011 Turkcell Blog Ödülleri sonuçlanarak, Teknotwit sizler sayesinde teknoloji blogları kategorisinde 2. olmuştur.

  1422 bloğun yarıştığı ve kategorisinde 157 blog ile yarışarak halk oylaması sonucu ilk 10’a girmeyi hak kazanmış olup 5 ocak 2012 tarihinde, Point Otel Barbaros’ta gerçekleşen final de Juri oylaması ile Teknoloji blogları ikincisi (2.) olarak  ödüle layık görülmüştür.

  Uzun yıllardır bu işleri yapan blog yazar ve editörleri arasında henüz 5 aylık blog olmama rağmen, sigara molalarında gündemi paylaşarak elde ettiğim başarı gerçekten çok mühim ve benim için ayrı bir öneme sahiptir.

  Öncelikle ailem, feyz aldığım ve tüm dostlarıma teşekkür eder mutluluğumu paylaşmaktan ayrı bir kıvanç duyuyorum.
  Turkcell Teknoloji Blog Ödülleri
  Turkcell Teknoloji Blog Ödülleri

  Ana sponsorumuz Turkcell , kategori sponsorum Hepsiburada.com ve tüm destekcilerime teşekkürlerimi bir borç bilirim.

  HEPSIBURADA.COM TEKNOLOJİ BLOGLARI

  Son Yazılar

  spot_img

  İlgili Yazılar

  12 Comments

  1. Ozancım tebrik ederim. Önemli olan 2 nci ya da 1 nci olman değil. Kısa süre içinde inandığın düşüncenin peşinden koşarak yılmadan emek vermendir. Tebrik ettiğim de budur.

   Sevgilerimle.

   • Çok teşekkür ederim fırat bey her zaman ki desteginiz ve destekleyecekleriniz için 🙂 hep daha fazlası için fark yaratarak devam edeceğim vede sadece bu alanda da değil farklı iş planları ile birlikte 😉

  2. Türkiye genelinde ilk on,a girmek ,devamında ilk üç ve 2.cilik.Tebrikler oğlum. Teknoloji alanında en yüksekte olanlar senden büyük değiller. Azimle çalışmak,çalışmak.
   Nice başarılar senin olsun.

  Bir Cevap Yazın

  Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.