2013?ün Dört Gözle Beklenen Akıllıları!

0
82

2012 yılı akıllı telefonların boy gösterdiği ve bu konuda oldukça hareketli bir seneydi. Bir çok telefon modelleri kullanıcılarının beklentilerine cevap verdiği gibi, bir çoğu da hayal kırıklığına uğrattı.

2013 yılı boyunca kendilerinden çokca bahsettirecek,  telefon modelleri meraklılar tarafından dört gözle beklenir oldu. Bunlardan biri de İphone 5S.

iPhone-5S1

iPhone 5s sahip olduğu 1080p ekran çözünürlüğü, 128 GB?a kadar yükseltilmiş belleği, dört çekirdekli işlemcisi ve 8MB  yüksek çözünürlüğü ile rakiplerini oldukça zorlayacak gibi görünüyor.

iPhone?nun ardından 2013 yılının ortalarında tanışacağımız bir diğer model ise  görünümü ile küçücük donanımı ile fark yaratacak Samsung Galaxy S4 mini.

samsung-galaxy-s4-mini

Sahip olduğu 1080p çözünürlüğü, arka kısmında 13 MP değerindeki kamerası ile meraklılarını etkisi altında bırakacak bir model.

Teknolojinin hızına ulaşmak zor. Gün geçmeden piyasalara yepyeni telefonlar, en akılcı çözümleri ile meraklıların beğenisine sunuluyor. Birbirinden akıllı telefonlar teknolojik raflarda boy gösterirken, birçok online teknolojik marketlerde ürünleri avantajlı fiyatlarla kullanıcılarına sunuyor.

Bunlardan en çok tercih edilenleri ise;  Kliksa İndirim Kodu  ve Hepsiburada.com İndirim Kodu Akıllı telefonlar fiyatları ile gözünüzü korkutmasın! Avantajlı fiyatlar sadece bir ?tık? ötenizde. Kendinizi teknolojinin nimetlerinden mağrum etmeyin.

Bu konuk makale indirimhediyeceki‘a aittir.