Ve BestBuy…[Özel Haber][Video]

1
39

Türkiye’de sadece İzmir ve Ankara’da bulunan Best Buy, Türkiye pazarından çekildi.

İlk olarak 2009 yılında İzmir?de 4 bin 200 metrekarelik mağaza açan, ardından geçen yıl da Ankara?da 3 bin 400 metrekarelik ikinci bir mağaza açan Best Buy geçen şubat ayında sürpriz bir kararla Türkiye ve Çin’den çekilme kararı almıştı. Best Buy?ın Türkiye?deki bu mağazalarını ise Teknosa’ya Devir anlaşması imzalayarak sürecin sonuna gelmiş oldu.

Best Buy, teknolojiyi kolay anlatmak için kullandığı interaktif deneyim alanları ile müşterilerin teknolojiyle ilgili her türlü soru ve sorunlarını cevaplayabilmek için dünya standartlarında eğitilen, teknolojiyi kolay ve anlaşılır bir dille anlatmayı ilke edinmiş Mavi Tişörtlü çalışanları ile İzmir ve Ankara’lılara benzersiz alışveriş deneyimini yaşatarak adından uzun süre söz ettireceğe benziyor.

  • ilhan akın

    Best buy ın türkiyeye gelmesi beni gerçekden mutlu etmişdi.. Fakat dış etkenler den dolayı gitmeside kötü oldu tabi.. Ama eminim bu piyasada en iyi olanlardan birisi best buy sa türkiyeyi kolay kolay bırakmaz geri gelir diye düşünüyorum …Ama umarım bu sefer konutkent gibi şehir dışı değilde ankamall, antares gibi şehrin orta kısımlarında bulunan AVM lere gelir..BEST BUY’ın olması her zaman bir + katacakdır..